Aktualności sportowe

Aktualności sportowe

I miejsce w III Turnieju Siatkówki dla zawodników niezrzeszonych 2014-2015

10 kwietnia odbył się III Turniej o Puchar Dyrektora naszej szkoły dla zawodników niezrzeszonych. Ideą zawodów była wspólna sportowa rywalizacja siatkarzy – amatorów, którzy nie trenują w klubach sportowych. W turnieju wzięły udział drużyny z PLO I, PLO II, oraz my, jako gospodarze turnieju. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Pierwszy mecz rozegrały drużyny PLO I i PLO II z wynikiem 1:2, kolejny mecz grali PLO V oraz PLO I, gdzie bez większych problemów nasi zawodnicy pokonali rywali 2:0. Ostatni najważniejszy mecz rozegraliśmy z PLO II jednak silny skład naszej drużyny bez problemu pokonał liceum nr II.
Wyniki turnieju:
PLO nr V - 1 miejsce,
PLO nr II  - 2 miejsce,
PLO nr I  - 3 miejsce.
Ogromnie cieszymy się, że puchar (tak jak w tamtym roku) zostaje u gospodarzy turnieju:) Gratulujemy zwycięstwa.

Dzięki uprzejmości sponsorów, wszyscy otrzymali atrakcyjne nagrody. Nasza szkoła ufundowała piękny puchar. Medale dla zawodników oraz skórzane etui na klucze z haftem (I Love Volleyball ) ufundowała firma Hafttom. Sklep firmowy Nike z Galerii Solaris ufundował kupony rabatowe, karty stałego klienta i upominki dla każdego zawodnika. Indywidualne nagrody oraz nagrody drużynowe ufundowała firma DECATHLON. Pyszne paszteciki oraz wodę zaopatrzyła nas restauracja „Niebo w gębie”. Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji zaprosiła drużyny wraz z trenerem na kręgle. Serdecznie dziękujemy zawodnikom, trenerom i sponsorom, oraz zapraszamy na kolejny turniej za rok 
J
Drużyna w składzie: Bartosz Goluch, Nocoń Piotr, Szałata Witek, Kotowski Paweł, Urbanek Michał, Fuk Jakub, Środa Błażej, Mielczarek Szymon, Zbigniew Dąbek
sędzia: Julia Pilarz
organizator turnieju i trener naszej drużyny: mgr Agnieszka Młyńska

puchar PLO V siatkówka 2015 

więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.616197348514673.1073741927.185156884952057&type=3

Mistrzostwa województwa w piłce ręcznej dziewcząt 2014/15 - brązowe medale dla naszych dziewcząt!!!
            Mistrzostwa województwa 2014/15 Opolskiej rozegrane zostały w Dobrzeniu Wielkim.
Nasza drużyna wywalczyła III miejsce i zdobyła brązowe medale Mistrzostw województwa opolskiego!!!
Wcześniej w półfinałach wojewódzkich, rozgrywanych w Opolu na sali gimnastycznej PLO VI, nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze i bez problemów awansowały do finałów. Finał rozgrywany był systemem „każdy z każdym” nasza drużyna po walce i zaciętych meczach stanęła na podium zajmując III miejsce w województwie!!! Wielkie brawa za bardzo duży sukces!!!!
pr2015wojew dz pr2015wojew dz 1 
Drużyna w składzie:
Katarzyna Strycharz, Klaudia Czaja, Magdalena Drej, Paulina Nowak, Paulina Bielang, Angelika Piotrowicz, Wiktoria Blach, Marta Passon, Mirela Hendel.
Opiekun: Elżbieta Kamforowska
Gratulacje!!!

ARMWRESTLING 2014/15 - II miejsce J

Dnia 2.04.2015 odbył się, kolejny już, Turnieju ARMWRESTLINGU o puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu. Turniej rozgrywany był systemem pucharowym do dwóch porażek, dla drużyny punktowały trzy dziewczyny i trzech chłopców. Nasza drużyna kolejny raz odnotowała bardzo dobry wynik i tak jak rok temu zajęliśmy II m-ce drużynowo!!! Wielkie brawa!!!! 

armwrestling 2015

drużyna w składzie: …………..
opiekun: mgr Andrzej Kowalczyk

Serdecznie gratulujemy całej drużynie J

więcej zdjęć na: http://www.andkow.cba.pl

V Wielkanocny Turniej Streetball’a Trójek Mieszanych 2014-2015
Dnia 30-III-2015 na naszej sali gimnastycznej rozegrany został kolejny już turniej streetball'a trójek mieszanych (dwie dziewczyny i jeden chłopak). Do turnieju przystąpiło 9 drużyn, rozgrywany był w czterech grupach (A, B i C), systemem "każdy z każdym" drużyny grały na jeden kosz, do kolejnej fazy wychodziły po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie powstały dwie grupy (D i E) po 4 drużyny, z których dwie najlepsze drużyny zagrały półfinały systemem ”na krzyż” D1-E2 i E1-D2, wygrani z półfinałów zagrali o I miejsce a przegrani o III miejsce. Turniej trwał około 4h. w sumie 24 mecze rozgrywane na dwóch koszach jednocześnie, jak widać było dużo gry i dobrej zabawy!!
   uczestnicy:
   klasyfikacja:       1 m-ce „Papierki ”
                             2 m-ce „No Name”
                             3 m-ce „Pałerrendżersi”
                             4 m-ce „Stasiu Team”
   organizator: zespół nauczycieli WF
  mixty kosz 2015
Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne słodkości, a finaliści pamiątkowe medale i dyplomy oraz napoje, słodycze i owoce ufundowane przez dyrekcję szkoły. Zapraszamy za rok na rozgrywki, dobrą zabawę i mile spędzony czas - nauczyciele WF
więcej zdjęć na: http://www.andkow.cba.pl/

Halowy festiwal sprintu 2015

26 marca 2015 na hali Politechniki Opolskiej odbyła sie kolejna edycja halowego festiwalu sprintu na dystansie 60m. Organizatorem były sekcje lekkoatletyczne AZS-u PO i MOS-u. Celem imprezy była popularyzacja lekkiej atletyki oraz selekcja do sportu utalentowanych dzieci i młodzieży miasta i powiatu Opole. Prawo startu w imprezie miały dziewczęta i chłopcy szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Medal zdobyła nasza uczennica Ewelina Stach klasa IIE

halowy fetiwal sprintu 2015 
drużyna w składzie: Ewelina Stach, Joanna Cybińska, Anna Zwolenik, Natalia Holinej, Piotr Klimek, Mateusz Głowacki, Bartek Kawoń.
opiekun: mgr Elżbieta Kamforowska

wielkie brawa!!!

Logowanie